головна > кремація
Вибір способу поховання – складний момент не тільки з точки зору релігії, а й через те, що деякі люди не володіють достатньою інформацією. Так, в Україні кремація тільки починає ставати популярною. Хоча в православ’ї цей вид прощання з померлим не заборонений, як і в католицизмі.
Який із варіантів обрати, вирішувати родичам померлого. Можливо, покійний, знаючи про свою швидку кончину, сам висловив побажання і рідні захочуть його виконати.
Щоб зрозуміти і зробити правильний вибір, ми розкажемо більш детально про процедуру кремації.
Кремація – один з популярних способів поховання останків покійних. Причому з кожним роком цей спосіб набирає все більшої популярності. Останнім часом кремація людини дедалі більше витісняє традиційне поховання на цвинтарі. Це не свідчить про розчарування людей у традиційних християнських віруваннях.
Просто кремування має кілька переваг:
● кремація коштує дешевше в порівнянні з проведенням похорону на цвинтарі, тому що вимагає реалізувати меншу кількість організаційних питань;● кремувати – простіше: на проведення цього заходу піде значно менше часу;● на цвинтарях залишається дедалі менше вільних місць, а з урахуванням нинішньої війни в Україні ситуація лише посилюється – знайти земельну ділянку для нового кладовища не так просто;● після кремації родичі можуть отримати урну з прахом і зберігати її вдома – частинка близької людини завжди буде поруч, не потрібно буде їхати на цвинтар на околиці міста.
Однак як організовується цей процес? І чи дорого це коштує? Багатьох людей цікавлять саме ці питання.
Ми беремо на себе повний супровід у підготовці до кремації, консультуємо замовника по телефону та особисто. Родичі обирають дату та час проведення процедури. Решту роблять співробітники компанії. Місце поховання затверджується клієнтом до або після отримання урни із прахом.
Послуга кремації може бути доповнена й іншими стандартними організаційними моментами, у тому числі поминальним обідом, похованням урни, подальшим доглядом за могилою.